Yaşam

Oynadığın her andan keyif almalısın

Team Paribu Mentor programının yeni bölümü yayında A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem: “Oynadığın her andan keyif almalısın”.

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu, sporun yarınını desteklemek için kurduğu Team Paribu çatısı altında projelerini sürdürüyor. Team Paribu Mentor programıyla, Team Paribu sporcuları kendi branşlarındaki gençlerin gelişimine destek oluyor. Program kapsamında A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem’in genç sporcu Zeynep Aslı Şen ile buluştuğu yeni bölüm yayınlandı.

Team Paribu sporcularının kendi branşlarındaki genç sporcularla antrenman yapması ve onlara tecrübelerini aktarması üzerine tasarlanan Team Paribu Mentor projesi gençlerle buluşmaya devam ediyor. Uzman Psikolog Berceste Şeber’in spor psikolojisi alanında destek verdiği ve şu ana kadar 14 genç sporcunun gelişimine katkı sağlayan Team Paribu Mentor programının yeni bölümünde A Milli Kadın Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem, genç sporcu Zeynep Aslı Şen ile bir araya geldi. Uzman Psikolog Berceste Şeber’in, Zeynep Aslı Şen ile gerçekleştirdiği kısa sohbetle başlayan bölüm, Eda Erdem ve genç sporcunun antrenmanyla devam etti. Kendi spor yaşamında edindiği deneyimleri Zeynep Aslı Şen’e aktaran Eda Erdem, her zaman olumlu düşünmek yönünde tavsiyelerde bulunurken “Oynadığın her andan keyif almaya bakmalısın.” dedi. Videonun tamamına Paribu’nun YouTube kanalından ulaşılabiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu