Magazin

Program İçin Azerbaycan’dan Geldi

“Uğur Atis ve Şahsenem ile Ayak Üstü Bir Şeyler, TÜRK Dünyası Müzikleri” isimli Ulusal radyoda yayınlanan program yeni sezonu açtı. Ünlü radyocu Uğur Atis ve Şahsenem partnerliğini seven radyo dinleyicisi programa yoğun ilgi gösteriyorlar.

Orta Asya ülkelerinde de yoğun beğeni toplayan ve takip edilen Türk dünyasının buluştuğu radyo programı yeni sezonu Azerbaycan’ın ünlü ismi devlet sanatçısı Elnare Abdulleyeva konuk ederek açtı.

Azerbaycan’dan radyo programı için gelen Elnare Abdulleyeva ve müzisyen Asif  Kerimov dinleyicilere de büyük sürpriz oldu.

Azerbaycan gündemindeki kötü günler programda değinilirken, orta Asya müziğide konuşuldu. Özbekistan’dan gelip müzikal anlamda büyük başarılara imza atan Şahsenem “Orta Asya’daki sanatçı kardeşlerime önder olmak benim için büyük gurur, benim arkamdan gelen her müzisyene destek olabilmek adına elimden geleni yapıyorum.

Türkiye ve Orta Asya’da çok dinlenen bir program olmak doğru yolda olduğumuzu gösterir, Azerbaycan’ın devlet sanatçısını ağırlamak bize onur verdi” dedi. “Uğur Atis ve Şahsenem ile Ayak Üstü Bir Şeyler, TÜRK Dünyası Müzikleri” isimli programın önümüzdeki günlerde orta Asya müziğinin yine büyük isimlerini ağırlamaya devam edeceğini dile getiren başarılı partnerler, başarı ve sesini duyurmak için mesafeler söz konusu değil bu program bize bunu öğretti vurgusunu yaptılar.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu