Yaşam

65 Milyon Yıl Önce İkinci Çağdan Kaçış Başlıyor!

Sessiz Bir Yer filminin yazarları Scott Beck ve Bryan Woods, bilimkurgu hayranlarını heyecanlandıran bir film ile seyirci ile buluşuyor. Başrolünde son dönemlerin dikkat çeken oyuncuları arasında yer alan Adam Driver’ın yer aldığı ve 65 milyon yıl öncesinde geçen gerilim dolu hikâye 65, 10 Mart’ta sinemalarda olacak.

Pilot Mills (Adam Driver) uzayda kalabalık bir yolcu grubunu taşırken bir kaza geçirir ve Koa (Ariana Greenblatt) adındaki genç kız dışında tüm yolcuları ölür. Mills ve Koa, indikleri gezegenin 65 milyon yıl önceki Dünya olduğundan bihaberdir.  Kurtulmak için tek şanslarına doğru gerilim dolu bir yolculuğa başlarlar, ancak tehlikeli bir arazide vahşi dinozor sürüleri peşlerini bırakmaz. Tehlikeli yaratıklarla dolu bilinmeyen bir arazide ilerlemek, hayatta kalmak için gerilim dolu bir mücadele vermek zorundadırlar.

Başrolleri Adam Driver, Ariana Greenblatt ve Chloe Coleman paylaştığı filmin yapımcılığını Sam Raimi, Deborah Liebling ve Zainab Azizi üstleniyor. Filmin hem yönetmenliğini yapan hem de senaryosunda imzası olan Scott Beck ve Bryan Woods ayrıca yapımcıları arasında da yer alıyor.

Ülkemizdeki dağıtımını TME Films’in üstlendiği 65, 10 Mart’ta vizyonda.

65 Filmi Künye

Yönetmen & Senarist: Scott Beck & Bryan Woods

Yapımcılar: Sam Raimi, Deborah Liebling, Zainab Azizi, Scott Beck, Bryan Woods

Yürütücü Yapımcılar: Maryann Brandon, Doug Merrifield, Jason Cloth, Aaron L. Gilbert

Oyuncular: Adam Driver, Ariana Greenblatt, Chloe Coleman

Kurgu: Jane Tones ve Josh Schaeffer

Kostüm Tasarımcısı: Michael Kaplan

Müzik: Chris Bacon

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu