Teknoloji

Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu

YU-GI-OH! KOLEKSİYON KART OYUNU’NA 2017’DEN BU YANA EKLENEN İLK CANAVAR TİPİNE MERHABA DEYİN!

Konami Digital Entertainment B.V. (KONAMI) bugün yaptığı açıklamayla Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU (TCG)’nun yeni booster seti Duelist Nexus’un çıktığını duyurdu. Yeni güçlendirici set, Cyberse canavarlarının Starter Deck: Link Strike’a gelmesinden bu yana Yu-Gi-Oh! TCG’ya eklenen ilk canavar Türü olan Illusion (İlüzyon) canavarlarını sahaya çıkartıyor.

İllüzyon canavarları savaş alanında yenilemedikleri gibi diğer canavarları da savaşta yenemezler ama bunun yerine onlara başka şekillerde zarar verirler. Örneğin İllüzyon canavarı Nightmare Magician savaştığı diğer canavarların kontrolünüze geçmesini sağlar ya da bir canavar saldırırsa sahadaki herhangi bir başka kartı yok edebilir.

Duelist Nexus core booster’lara ilk kez Quarter Century Secret Rare kartları da getiriyor. Yu-Gi-Oh! kart oyununun 25. Yılına istinaden toplam 25 kart Quarter Century Secret Rare olarak satışa sunulacak.

Duelist Nexus anime serisi Yu-Gi-Oh! 5D’den ilham alan yeni kartlar, yeni Infernoble Knights ve Dinosaur kartlarıyla yeni bir Dünya Prömiyeri temasına sahip dopdolu bir set.

Tüm set 49 Common, 26 Super Rare, 14 Ultra Rare ve 10 adet de Secret Rare kart içermekte. 24 kart ayrıca Quarter Century Secret Rare olarak mevcutken sadece 1 tane çok özel kart ise Quarter Century Secret Rare olarak setteki yerini alıyor.

Daha fazla bilgi için adresimiz: https://www.yugioh-card.com/eu/product/duelist-nexus/

Dünyaca ünlü Yu-Gi-Oh! KOLEKSİYON KART OYUNU, 80’den fazla ülkede, 9 dilde yayınlanmaya ve her yaştan oyunseverin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Yu-Gi-Oh! TCG ürünleri ve etkinlikleri ve tüm Yu-Gi-Oh! dijital kart oyunları hakkında en son bilgiler için lütfen aşağıdaki adresleri ziyaret edin:

Web sayfası:    www.yugioh-card.com

Facebook:        www.facebook.com/YuGiOhCardEU

YouTube:          www.youtube.com/YuGiOhCardEU

Instagram:        www.instagram.com/YuGiOhCardEU

Twitter:             www.twitter.com/YuGiOhCardEU

Twitch:              www.twitch.tv/YuGiOhCardEU

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu