Gündem

Sincan’da AKP ve MHP’lilerinde olduğu 500 kişi CHP’ye katıldı

Ankara’da; CHP Sincan İlçe Başkanlığı’nın düzenlediği törende 500 kişinin CHP’ye yeni üye olduğu bildirildi.  Yeni üyeler arasında  AK Parti ve MHP’den istifa edenler olduğunu belirten CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, “Ailemizin yeni üyelerine ‘hoşgeldin’ diyerek rozetleri taktık.” dedi.

CHP Ankara’nın Sincan ilçesinde gövde gösterisi yaptı. CHP Sincan İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen törenle 500 yeni üye CHP’ye katıldı. Üyelere rozetleri CHP il, ilçe ve Yeni üyelerden 50’sinin AKP, 30’unun ise MHP üyeliğinden istifa ettiği belirtilirken CHP Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı tarafından takıldı.

Rozet takılan yeni üyeler arasında türbanlı vatandaşlarında olduğuna dikkat çeken CHP Sincan İlçe Başkanı Ömer Yılmaz, “CHP ailemiz her geçen gün genişliyor. Umudu partimizde arayanlar  CHP’ye gelerek üye oluyorlar. Sincan İlçe Örgütümüzün partimize kazandırdığı yeni üyelerimize rozetlerini taktık. Törende, 500 yurttaş CHP’ye üye oldu. Yeni üyelerden 50’sinin AKP, 30’unun ise MHP üyeliğinden istifa ederek aramıza katıldığını belirtmek istiyorum. Yeni üyelerimiz arasında kapalı olan, saçı açık olan vatandaşlarımızda var. CHP her kesimden insanımızı kucaklayacaktır. CHP, başını örtenin de başını açanın da başı açık olanın da teminatıdır” şeklinde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu